• 0

Smartmoo Steteskop Çift Tamburlu Çift Taraflı

Ücretsiz Kargo
Özellikler

Kodu
: 04.98.0017

İade
: 15 gün içinde

455,00TL(KDV Dahil)

1074
18
  • Ürün Açıklaması
  • Teslimat ve iade

Veteriner Steteskop Çift Tambur çift hortumu ve çift yüzlü tamburu büyükbaş ve pet hayvanlarında kullanılan steteskop olarak bilinmektedir. Beşeri hekimliğinde kullanılan steteskoptan herhangi bir farkı bulunmayan Hauptner çift tamburlu steteskoplar, iç organların fizyolojik ve patolojik seslerini alarak hekimlere muayene etmede yardımcı olmaktadır.

Stetskopların tambur kısımları dinlenecek organın yüzlek yerine konularak ses toplar ve kauçuk hortum yolu ile kulaklara iletilir. Bu sayede alınan sese göre hekimler hastalığın teşhis ve tanısını belirlemektedirler.

En çok beğenilen veteriner steteskop çift tambur  Pet hayvanları, koyun, at, sığır gibi hayvanlarda, kolaylıkla akciğer, karaciğer, kalp ve intestinal organların fizyolojik ve patolojik seslerinin kolay bir şekidle duyulmasını sağlamaktadır.

Akciğerlerde yaş raller, kuru raller, karaciğer yağlanmalarında perküsyon yöntemi, kalpte tricusbital, intestinal organlarda abomazum deplasmanı bağırsak invaginasyonları gibi teşhislerde vazgeçilmez bir ekipman olarak bilinmektedir.

Yorumlara buraya gelecek
Taksit seçenekleri buraya gelecek

Firmamız müşteri isteği doğrultusunda tüm kargo firmaları ile de gönderi yapmaktadır.

Ulaşımda ürünlere gelebilecek hasardan kargo şirketi sorumludur. Çiftlik Marketim, ürünlere zarar gelmeyecek şekilde paketleme yapmayı taahhüt eder.